Jdi na obsah Jdi na menu
 


Andělská magie

Andělská magie vibruje ve vysokých frekvencích. Abyste se na ni snáze vyladili a úspěšně vyvolali anděla, měli byste se připravit očistným rituálem jako je koupel, modlitba. Měli byste se vyhýbat návykovým a stimulačním látkám a nejíst např. cibuli, česnek.
Pití bylinných čajů, alespoň jeden den před rituálem je žádoucí. Bylinka jako máta, fenykl, šalvěj si můžete též přidat do vaší očistné koupele. Provoněná koupel spolu se světlem svíce je ideální přípravou na andělskou magii.
Pěticípá hvězda neboli PENTAGRAM je odvěkým symbolem ochrany a štěstí.
Představuje PĚT SMYSLU, ČLOVĚKA jako Mikrokosmos a obraz Boží.
Používá se při rituálech k vytvoření ochranného kruhu síly. Před vyvoláním zkoncentrujte a udržujte tvůrčí duchovní energii.
Vyvoláním ČTYŘ VELKÝCH ARCHANDĚLU pomocí čtyř svatých hebrejských jmen boha navozuje spojení se silami přírody, živlů, čístí auru a Ochraňuje vás.
Tento rituál se začíná vykonáním
SVĚTELNÉHO KŘÍŽE.
Světelný kříž se, ale nemusí používat jen v případě započetí magie, ale také pokud se den stane a nebo začíná stávat hektickým začne na vás působit silný stresující tlak a vaše okolí vám odčerpává energii .Kříž ustálí vaši rovnováhu a pomůže vám vyrovnat se s vašimi životními situacemi a vztahy a spolupodílet se na jejich řízení.
andělská magie
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář